Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1191

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1191

Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1194

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1194

Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1197

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1197
Najczęściej zadawane pytania - AK Music - Bydgoszcz

Najczęściej zadawane pytania


Jaka muzyka znajduje się w repertuarze AK Music?

Adam Krajewski to doświadczony muzyk zorientowany w gustach muzycznych weselników i uczestników imprez tanecznych. Gra muzykę zróżnicowaną, a w jego repertuarze znajduje się ponad 500 utworów polskich i zagranicznych. Adam Krajewski jest również autorem słów i kompozytorem muzyki do utworów autorskich. Jako artysta tworzy muzykę taneczną. Próbka do odsłuchania w zakładce „O nas” oraz na kanale w serwisie Youtube i Soundcloud .

Jakim sprzętem dysponuje AK Music?

Imprezy taneczne obsługujemy z wykorzystaniem wysokiej klasy instrumentów, sprzętu muzycznego, konsolet, nagłośnienia oraz oświetlenia. Efekty świetlne i muzyka w doskonałym brzmieniu tworzą niezapomnianą atmosferę na parkiecie.

Jakie zabawy będą na weselu?

Nie prowadzimy zabaw krępujących, wprawiających w zakłopotanie, bazujących na podtekstach erotycznych. Sięgamy wyłącznie po zabawy bezpieczne, kreatywne i wprawiające w wesoły nastrój. To konkurencje, w których goście uczestniczą chętnie, w niewymuszony sposób.

Jak długo trwa obsługa muzyczna wesela?

Na ogół obsługujemy wesele przez 12 godzin od momentu wejścia Pary Młodej na salę, ale czas ten możemy ustalić indywidualnie. Obsługa pozostałych imprez tanecznych do uzgodnienia.

Jak długo trwają bloki muzyczne?

Wiele zależy od kondycji i zabawy gości. W zależności od momentu imprezy blok muzyczny może trwać od 45 do 60 minut lub około 30 minut. Podczas przerw gramy nastrojową muzykę, doskonałą na tło do rozmów przy stołach.

Z jakim wyprzedzeniem należy zarezerwować termin obsługi wesela?

W przypadku ślubu organizowanego w sezonie, tj. od czerwca do września, polecamy zarezerwowanie terminu nawet z dwuletnim wyprzedzeniem. Na zainteresowanie danym terminem wpływ ma również miejsce organizacji przyjęcia. W większości przypadków wystarczy roczne wyprzedzenie, ale zdarza się, że terminy się zwalniają. Zawsze warto więc skontaktować się z nami i dopytać.

Czy w AK Music można zarezerwować termin przypadający w inny dzień tygodnia niż sobota?

Oczywiście. Pary Młode coraz chętniej organizują wesela w piątki i niedziele, nie ma też przeszkód, aby ślub odbył się w inny dzień powszedni. Wszystko zależy od Was. Warto pamiętać, że decydując się na ślub poza sobotą, można liczyć na większą swobodę w wyborze daty, co ważne szczególnie dla uroczystości planowanych z krótkim wyprzedzeniem. Ponadto wiele firm z tzw. branży ślubnej oferuje korzystniejsze ceny za obsługę uroczystości poza sobotą.

Jak potwierdza się rezerwację terminu?

Rezerwacja terminu obsługi muzycznej AK Music jest ważna tylko na podstawie podpisanej umowy oraz wpłaty zadatku. Pozostałe spotkania mają charakter niezobowiązujący.

Kiedy należy opłacić koszt obsługi?

Honorarium przyjmujemy po obsłudze imprezy.

W jakim rejonie można zarezerwować obsługę imprezy przez AK Music?

Na co dzień obsługujemy imprezy taneczne w Bydgoszczy i okolicach, jak również na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Bez przeszkód zagramy dla klientów w dowolnym zakątku Polski. Koszty dojazdu do miejscowości oddalonych ustalamy indywidualnie.

Czy DJ na wesele może zastąpić zespół?

Zdecydowanie tak. DJ i wodzirej Adam Krajewski z AK Music zapewnia udaną zabawę, łącząc muzykę puszczaną z płyt z występami na żywo. Jako wokalista i instrumentalista uatrakcyjni każdą imprezę, dzięki czemu goście przyzwyczajeni do kapel weselnych nie odczuli braku muzyki na żywo. Takie połączenie, w zestawieniu z profesjonalną konferansjerką gwarantuje Państwu doskonałą alternatywę dla tradycyjnego zespołu, za zdecydowanie niższy koszt obsługi. Potwierdza to nasze ponad 25-letnie doświadczenie w obsłudze imprez tanecznych.

Czym kierować się przy wyborze repertuaru na imprezę?

Pamiętajmy, że podczas organizacji imprezy, niezależnie czy jest to studniówka, „osiemnastka” czy wesele, zawsze należy brać pod uwagę gusta nie tylko własne, ale i uczestników wydarzenia. W AK Music zawsze bazujemy na utworach wskazanych przez klientów, jednak dopasowujemy repertuar do wieku bawiących się osób, uwzględniając upodobania zarówno nastolatków, jak i seniorów. Z nami dobrze bawią się osoby w każdym wieku.

Czy organizowanie wesela na dwóch salach to dobre rozwiązanie?

Naszym zdaniem zależy to od typu imprezy i oczekiwań organizatorów. Jeżeli Państwo Młodzi chcą nowoczesnego przyjęcia, bez tradycyjnych zabaw integracyjnych i oczepin, mogą zorganizować wesele na dwóch salach. Warto jednak zadbać o nagłośnienie w sali biesiadnej, które pozwoli gościom słyszeć muzykę i zapowiedzi DJ-a z sali tanecznej. Jedna sala to najlepsze rozwiązanie dla tradycyjnych przyjęć, podczas których goście mogą bez przeszkód zza stołów obserwować ważne momenty przyjęcia, takie jak podziękowania dla rodziców czy oczepiny.

Contact Us

Przejdź do paska narzędzi

Fatal error: Class 'JchOptimize\JSON_Optimize' not found in /wp-content/plugins/jch-optimize/jchoptimize/libs/HTML_Optimize.php on line 270