Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1191

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1191

Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1194

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1194

Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1197

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1197
DJ na wesele - AK Music - Bydgoszcz

DJ na wesele. Dlaczego warto?

Ślub to Wasz wyjątkowy dzień. Marzycie o tym, aby był szczęśliwy nie tylko dla Was, ale i dla Waszych gości – rodziny, przyjaciół, znajomych. Jednym z czynników decydujących o powodzeniu wesela jest właśnie porywająca do tańcamuzyka. Zespół czy DJ na wesele? Muzyka na żywo czy z płyty? A dlaczego nie... jedno i drugie?

Adam Krajewski z AK Music to muzyka z wokalem na żywo, kompleksowa oprawa muzyczna w wykonaniu DJ-a oraz profesjonalne prowadzenie imprezy w świetnym kontakcie z uczestnikami zabawy. Adam Krajewski to DJ na wesele z Bydgoszczy, który zapewni Państwu niezapomnianą zabawę do białego rana. Jako wokalista realizuje się śpiewając covery najpopularniejszych przebojów. Jako muzyk – pisząc słowa i komponując muzykę do autorskich utworów (do odsłuchania na kanale w serwisie Youtube i Soundcloud ). Oprawa muzyczna łącząca utwory grane na żywo z popularnymi hitami trafi w gust wszystkich gości, bez względu na wiek oraz gust. To rozwiązanie, dzięki któremu na Waszym weselu parkiet zawsze będzie pełny! Adam Krajewski to również doświadczony konferansjer, zdobywający doskonały kontakt z uczestnikami imprezy. Konkursy i zabawy oczepinowe będą dzięki temu jeszcze bardziej udane.

W AK Music posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie w oprawie muzycznej wesel i imprez tanecznych. Nieustannie rozwijamy się, aby dawać naszym słuchaczom to, przy czym bawią się najchętniej. Wciąż sięgamy po złote przeboje lat 60., 70., 80. i 90. Nie zapominamy o naszej polskiej muzyce tanecznej, czyli disco polo. Chętnie sięgamy do najnowszych hitów z pierwszych miejsc radiowych list. Z dumą gramy dla Państwa nasze autorskie piosenki – posłuchacie ich w zakładce „O nas”. Zaskoczcie swoich Gości niezapomnianą oprawą muzyczną!


Jak może wyglądać Wasze wesele?

Dokładnie tak, jak zechcecie! Poprowadzimy Wasze przyjęcie zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. W zanadrzu mamy niemal nieograniczony repertuar muzyczny. Zagramy Wasze ulubione piosenki, spełnimy dedykacje, a przez całą noc będziemy dbać o to, aby parkiet działał na gości jak magnes. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu imprez tanecznych błyskawicznie reagujemy na upodobania uczestników, dostosowując do nich repertuar. Zawsze angażujemy gości w zabawę, zachęcając do głośnego śpiewania na parkiecie i wspólnych tańców. Wspólnie ustalimy harmonogram wieczoru, aby nasz DJ na wesele poprowadził uroczystość weselną zgodnie z planem, zapowiadając podanie tortu, podziękowania dla rodziców czy prowadząc oczepiny.

Zabawy na oczepiny

Nieodzownym elementem każdego przyjęcia weselnego są oczywiście oczepiny. Oprócz tradycyjnych zabaw, takich jak choćby wybór nowej pary młodej czy zbieranie datków do welonu, wciąż pojawiają się nowe, coraz bardziej pomysłowe. Konkursy z udziałem gości mogą również występować poza oczepinami i stanowić atrakcyjny przerywnik, na przykład podczas chwil spędzanych przy stole. W AK Music pomysłów na rozweselające zabawy nie brakuje, ale jesteśmy także otwarci na propozycje Pary Młodej. Jednego możecie być pewni – na pewno nie będzie nudno. W zabawach weselnych chodzi o to, aby rozbawić gości i Parę Młodą. Udział w konkurencji powinien bawić, a nie wprawiać w zakłopotanie. Dlatego proponujemy sprawdzone i chętnie wybierane przez nowożeńców konkursy, quizy i konkurencje sprawnościowe.

 • Wybór nowej pary młodej - to klasyka, która pojawia się na większości polskich wesel. Państwo młodzi otoczeni kręgiem panien i kawalerów rzucają za siebie swymi atrybutami – Panna Młoda welonem lub bukietem, Pan Młody muszką lub krawatem. Nowo wybrana para młoda tańczy wspólny taniec.
 • Taniec z Parą Młodą - wciąż popularna zabawa, w której goście za drobnym datkiem wrzuconym do welonu tańczą z Panną Młodą lub Panem Młodym do momentu, w którym nie znajdzie się kolejny chętny. Ostatni „szczęśliwcy” mogą zostać nagrodzeni upominkiem od Pary Młodej.
 • Test zgodności - nowożeńcy siadają tyłem do siebie w ręku trzymając po jednym bucie żony i męża lub opcjonalnie kartki z napisami „ON”, „ONA”. Konferansjer zadaje pytania, a Młodzi odpowiadają przez podniesienie w górę stosownego buta lub kartki. Nie widzą swych odpowiedzi wzajemnie.
 • Karaoke - wspólne śpiewanie pod każdą postacią. Ochotnicy śpiewają wylosowane lub wybrane piosenki, goście śpiewają wspólnie przy stole, nie więcej niż 3-4 utwory.
 • Fanty - ochotnicy na znak dany przez wodzireja muszą zdobyć określony fant i przynieść go na środek sali. Kto ostatni, ten odpada. Konkurencje zaczyna się od najprostszych fantów, jak np. marynarka, butelka alkoholu, aż po trudniejsze, jak gaśnica czy koło samochodowe.
 • Krzesełka - na środku sali w kręgu ustawione są krzesła w liczbie o jeden mniejszej niż liczba uczestników. Osoby tańczą krążąc wokół krzeseł. W chwili zatrzymania muzyki siadają szybko zajmując krzesła. Kto zostanie bez miejsca, odpada.
 • Konkurs tańca - wybiera się pary ochotników. Konkurencje polegają na zatańczeniu określonych tańców: walca, tanga, samby, rock'n rolla itp. Pary, która najwierniej oddadzą charakterystyczne cechy danego tańca, przechodzą dalej. Najzabawniejsza jest wersja zabawy z udziałem samych mężczyzn.
 • Figury - kobiety i mężczyźni tańczą w parach. Na zatrzymanie muzyki i znak wodzireja, przyjmują zadaną figurę, przy czym tylko wskazane części ciała mogą dotykać podłogi. Na przykład, gdy wodzirej powie: „Jedna noga i dwie ręce” – para przyjmuje taką figurę, aby tylko jedna noga i dwie ręce dotykały podłogi. Kto wykona zadanie ostatni – odpada.

Oczywiście zabaw oczepinowych jest zdecydowanie więcej. Jeżeli macie własne pomysły lub ulubione zabawy, którymi chcielibyście uświetnić swoje wesele, zgłoście je nam.

Oprawa muzyczna AK Music to profesjonalny sprzęt nagłaśniający i dekoracje światłem. Dzięki nam parkiet na Państwa przyjęciu będzie mienił się feerią barw, wprawiając gości w szampański nastrój. Posiadamy również zabawne rekwizyty do organizowanych zabaw oczepinowych. Zapraszamy na spotkanie, podczas którego omówimy scenariusz wesela.Zrealizujemy Wasze życzenia!


Poznaj nasze pakiety

Każdy z pakietów możecie Państwo elastycznie dopasowywać do indywidualnych potrzeb i wymagań.
Basic
12

 • Nagłośnienie estradowe
 • Oświetlenie efektowe (podstawowe)
 • Oczepiny, podziękowania dla rodziców
 • Karaoke
 • Muzyka w domu Panny Młodej
 • Oświetlenie efektowe (rozszerzone)
 • Poprawiny
Pakiet
Basic

Pakiet
Normal

Contact Us

Przejdź do paska narzędzi

Fatal error: Class 'JchOptimize\JSON_Optimize' not found in /wp-content/plugins/jch-optimize/jchoptimize/libs/HTML_Optimize.php on line 270