Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1191

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1191

Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1194

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1194

Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1197

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1197
Wodzirej na wesele - AK Music - Bydgoszcz

Wodzirej na wesele

Warto pamiętać, że wodzirej to osoba, która nie tylko zapowiada utwory muzyczne czy kolejne zabawy. Dobry wodzirej na wesele to osoba z darem zjednywania sobie ludzi. Aby dobrze poprowadzić imprezę, trzeba wyróżniać się otwartością, błyskotliwością i niebanalnym poczuciem humoru. Prowadzący powinien być przygotowany na każdą ewentualność, aby odpowiednio reagować na nieprzewidziane sytuacje. W tej roli sprawdzają się osoby określane mianem duszy towarzystwa, czyli takie, które porwą do wspólnej zabawy nawet najbardziej zatwardziałych zwolenników biesiadowania za stołem. Oczywiście przyjazna aparycja i nienaganna dykcja to równie ważne cechy osoby prowadzącej imprezę taneczną.

Rola wodzireja

Wodzirej na weselu dba o to, aby wszyscy goście dobrze się bawili. Dopasowuje repertuar do upodobań poszczególnych grup wiekowych, sam chętnie uczestniczy w zabawie tańcząc lub śpiewając, jeżeli ma taką możliwość. W zachęceniu uczestników do wyjścia na parkiet pomagają proste zabawy taneczne, takie jak choćby ta do utworów „Jedzie pociąg z daleka”, „Kaczuchy” czy „Macarena”. W trakcie tańców można też organizować konkurencje, zadania czy rozdawać gościom zabawne gadżety: peruki, okulary, kapelusze. Co ważne, wesele prowadzone przez profesjonalnego wodzireja jest pełne niespodzianek i elementów zaskoczenia, przez co na długo zapada w pamięci gości. Dobry wodzirej nikogo nie ośmiesza, nikomu się nie narzuca i nie dominuje w trakcie zabawy. Pozwala gościom na nieskrępowaną zabawę, a gdy ruch na parkiecie słabnie, ponownie wkracza do akcji zachęcając do wspólnej zabawy nowymi pomysłami.

Dlaczego warto zorganizować wesele z udziałem wodzireja?

  • Wodzirej na wesele to jednocześnie profesjonalny konferansjer. Będzie zapowiadał kolejne momenty wesela, od „A teraz idziemy na jednego”, przez podziękowania i oczepiny, aż po atrakcje kulinarne, jak np. tort. Goście będą czuli się dzięki temu komfortowo i mimo zabawy przez cały czas będą na bieżąco z najważniejszymi chwilami wieczoru.
  • Wodzirej wprowadza gości w atmosferę wesela. Wita gości, pomaga im zająć miejsca, wznosi toasty, zaprasza do tańców i zabaw inauguracyjnych. Dzięki tej otoczce, każdy uczestnik będzie czuł podniosłość i wyjątkowość wieczoru na cześć Młodej Pary.
  • Osoba prowadząca imprezę jest animatorem zabaw. Tradycyjne zabawy oczepinowe mają być wesołe, a nie krępujące. W naszym zanadrzu czeka wiele ciekawych propozycji.
  • Nauczyciel tańca. Nie trzeba być mistrzem parkietu, by pod okiem wodzireja doskonale się bawić. Wspólny taniec w grupie sprawia wiele radości. Prowadzący pokaże kroki i prosty układ, dzięki któremu na parkiecie zagości niepowtarzalna atmosfera. Pod okiem prowadzącego zatańczycie Zorbę, Macarenę, Kankana czy YMCA.
  • Wodzirej na wesele to reprezentant Młodej Pary. W Waszym imieniu zaprosi, podziękuje, poinformuje o poprawinach itp.
  • Osoba prowadząca wesele jest jednocześnie reżyserem wieczoru. Zapowiada, gra muzykę, prowadzi i uczestniczy w zabawach, zapewnia dekorację światłem – to wszystko składa się na udany wieczór, ale także na Wasze wyjątkowe pamiątki: efektowne zdjęcia i film.

Muzyka i dobry konferansjer to dwa aspekty gwarantujące dobrą zabawę. Tańczą chętnie ludzie w każdym wieku, wystarczy przygotować odpowiedni repertuar. Natomiast to, jak wodzirej prowadzi cały wieczór, będzie zapamiętane przez jego uczestników na długie lata. I właśnie dlatego warto wybrać sprawdzonego konferansjera.

Wesele z udziałem wodzireja może wyglądać różnie, często zależy to od samej Pary Młodej. Jedni nowożeńcy chcą, by chlebem i solą na sali witali rodzice, inni wolą powierzyć to zadanie obsłudze sali lub wodzirejowi. Po powitaniu konferansjer zaprasza gości do stołów. Po obiedzie prowadzący może zaprosić wszystkich do wspólnego zdjęcia. To sposób na to, aby każdy znalazł się na parkiecie. Para młoda może zatańczyć swój pierwszy taniec, oczywiście najlepiej w otoczeniu gości. Tuż po nim można zaprosić wszystkich do tanecznej zabawy integracyjnej, poloneza, „pociągu” itp. Goście oswoją się z parkietem i będą na niego chętnie powracać.

Jak wybrać idealnego wodzireja na wesele?

Sprawdź, jaki styl muzyczny oferuje DJ - niezależnie od tego, czy korzystacie Państwo z polecenia znajomych czy też sami poszukujecie osoby prowadzącej wesele, zawsze ustalcie, jaki styl muzyczny ona oferuje. Być może odnajduje się w konkretnym gatunku, a może bez problemu dostosuje się do Waszych oczekiwań? Warto postawić na kogoś, kto zareaguje elastycznie na gusta gości. Dobry DJ na wesele nie powinien tylko puszczać muzyki, lecz dobrze wyczuwać atmosferę każdej prowadzonej przez siebie imprezy.

Nie bój się mówić o swoich oczekiwaniach - dobry wodzirej na wesele jest otwarty na potrzeby swoich klientów. Osoba prowadząca imprezę powinna dać możliwość stworzenia własnej listy utworów, która oczywiście stanowić będzie pewną podstawę działania. Wystarczy wskazać kilkanaście preferowanych utworów, które DJ swobodnie wplecie w repertuar. Można też wskazać utwory, których nie ma być przyjęciu. Wesele jest wieczorem Państwa Młodych i ich gust również jest ważny. Ustal muzykę na pozostałe punkty wesela - Dowiedz się, jakie kawałki proponuje DJ na czas zabawy, zabaw oczepinowych, dzielenia tortu czy podziękowań dla rodziców.

Sprawdź umiejętności DJ-a - ważne, aby osoba prowadząca przyjęcie na cześć Pary Młodej była muzykiem z prawdziwego zdarzenia. Dzięki temu zyskacie Państwo pewność, że nie zaskoczą go nieprzewidziane sytuacje i z każdej z nich wyjdzie obronną ręką. Zawsze będzie mógł urozmaicić muzykę z płyt samodzielnym graniem i śpiewaniem na żywo. Doświadczenie jest bezcenne. Miksowanie setów muzycznych wymaga wprawy.

Poznajcie się!

Spotkanie przed datą przyjęcia jest ważne. Dzięki temu poznacie Państwo osobowość Waszego prowadzącego i sprawdzicie, czy trafi on w upodobania Waszych gości. DJ i wodzirej na wesele Adam Krajewski z AK Music w Bydgoszczy (kujawsko-pomorskie) to kompleksowa obsługa muzyczna imprez tanecznych: wesel, studniówek, bali czy wydarzeń plenerowych.

Contact Us

Przejdź do paska narzędzi

Fatal error: Class 'JchOptimize\JSON_Optimize' not found in /wp-content/plugins/jch-optimize/jchoptimize/libs/HTML_Optimize.php on line 270